Babil 1.Bölüm Önizleme

REKLAMLAR

Babil 1.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Babil dizisinin ilk bölümü 17 Ocak Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver ve Birce Akalay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Babil bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/z6uro

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda’nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen’den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay’ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman’ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macera da karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver) onun kurtarıcısı olabilecek mi?

2 Yorum Var

  1. zehra

    15 Ocak 2020 - 00:06

    Adam haksız yere işten atılmış ve iş bulma peşinde. Harama, helale bakılacak zaman mı? Koca koca kompradorların sanki kazandıkları para helal mi? Bu dizi çocuğunun hastalık parasını bulmak için, türlü işler çeviren bir kişiliğe bürünmesi normal.. Karısının ısrarı ve küçültücü laflarına dayanamıyan bir adam kendi işini kendi görüyor. Diğer dizilerle karşılaştırırsak mükemmel bir dizi, senaryo değişik.. Oyuncular tanınmış ve başarılı olanlardan seçilmiş… Seviye yüksek tutulmuş herkesin anlayacağı gibi değil.. Halit Ergenç ve Ozan Güven gibi şaheserler var… kutlarım…

  2. Anonim

    14 Ocak 2020 - 09:13

    Haramı insana cazip hale getiren bir dizi ne kadar başarlı olabilir.dürüstlük en büyük erdem vicdan en büyük mahkeme

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.